מאמרים בנושאי מודעות עצמית;


חיפוש :
אושר איך להיות מאושר קבלה עצמית חשיבה חיובית למה אני לא מאושר איך אני יודע אם איך יודעים האמת שלי האמת הפנימית איך אני מבדיל בין איך להיות מאושר/ת איך להתחבר לרגשות אנשים שליליים לוקחי אנרגיה איך להתמודד התמודדות אנרג'י טייקר הגשמה עצמית הגשמת חלומות איך להגשים האם אפשר להגשים להגשים את מה שרוצים האם אני מספיק טוב האם מגיע לי שיהיה לי טוב יצירת מציאות הערכה עצמית איך להעריך את עצמי בטחון עצמי למה אני לא מעריך את עצמי שינוי אמונות בתת המודע להשתחרר מדפוסים רגשיים למה תמיד קורה לי תת מודע סנכרון איך להתנהל איך לדעת מה לעשות התנהלות נכונה בחיים פגיעה איך לא להיפגע למה אני תמיד נפגע שיפור מערכות יחסים היפגעות אני תמיד נפגע/ת פחד מהלא-נודע חוסר וודאות פחד לאבד שליטה איך לקבל את עצמי להגיע למטרה איך להתקדם בחיים קשה לי כל הזמן קורים דברים רעים החיים קשים למה קורה לי רגשות שליליים איך מתמודדים כעס עצב ייאוש קנאה התמודדות עם אשמה דכאון חרדה שום דבר לא מסתדר לא הולך לי בחיים הכל משתבש איך להתמודד התמודדות תחושת בטחון להרגיש בטחון לדעת שהכל יהיה בסדר תת-המודע

האם אנחנו ראויים "לקבל" את החלומות שלנו?

כשאנחנו רוצים להגשים חלום או מטרה - זוגיות, להיות זמר/אומן מצליח, או כל מטרה פנימית שיש לנו - מתעוררת התפישה כאילו אנחנו למעשה 'מבקשים' משהו מהעולם/יקום. כביכול אנחנו רוצים שהיקום 'יתן' לנו משהו שאנחנו רוצים 'לקבל'.


או אז מתעוררות שאלות פנימיות כגון האם אנחנו ראויים לדבר? מספיק טובים עבורו? האם ניתן בכלל להגשים אותו? האם קיימת אפשרות כזו במציאות, והאם היא קיימת עבורנו?

תפישה זו, והשאלות שהיא מעלה, שגויות ומכשילות אותנו - משום שלרובנו יש בתוכנו דפוסים המספרים לנו כי באיזשהו מקום איננו מספיק טובים (עדיין או בכלל) או שהמציאות אותה אנו מבקשים אינה בנמצא ("קשה להצליח כאומן בארץ", "כל הגברים הטובים כבר נשואים") וכו'. ודרך אמונות אלו, אנחנו אף גורמים למציאות הזו להתגשם עבורנו.

במקום זאת, עלינו להבין דבר חשוב מאוד:מהיכן מגיע הדחף? אותו הרצון למטרה אותה אנחנו מבקשים? 
האם אתם מכירים איבר של דחפים בגוף? לא, אין כזה....
 
אנו נוטים לחשוב שהרצון מגיע מאיתנו, ולכן שואלים אם מגיע לנו לקבל אותו - אך זה לא כך: הרצון, מגיע מהאינסוף. זהו היקום עצמו אשר שתל את הרצון בתוכנו. 

מדוע?
כי המקום עבור הרצון שלנו, התשובה, הדבר שאנחנו מבקשים, כבר קיים, כבר נמצא עבורנו ומחכה שנגיע אליו, ואנחנו - אנחנו החתיכה החסרה בפאזל הזה שהיקום מנסה להרכיב. מעצם העובדה שנולדנו, כבר קיים המקום אותו אנו אמורים למלא. וזה אינו בידינו אם לרצות אותו או לא. כמו שזה אנו בידיה של חתיכת פאזל לאן להתאים - זה פשוט מה שהיא.
 
אם אני רוצה להצליח כמטפלת, זה מכיוון שהמטופלים אשר זקוקים לידע היחודי שאני רכשתי - כבר מחכים לי שאגיע לעזור להם. אם אני רוצה להיות זמרת מצליחה, זה מאחר שהאנשים אשר דרושים להיות מושפעים מההשראה שאפיץ סביבי כבר מחכים לה...אם אני רוצה זוגיות מדהימה זה בגלל שהגבר שלו אני מתאימה, כבר בודד ומחכה שאגיע...
 
כשאנחנו רואים את הדברים מזווית זו, אנחנו כבר לא שואלים אם 'מגיע לנו' או שאנחנו 'מספיק טובים'. אנחנו מבינים שהעצם הרצון שלנו הוא כלי בידי משהו גדול מאיתנו (הנשמה, היקום, אלוהים - איך שתרצו), ואנחנו מבינים שאנחנו משרתים את הרצון הגבוה הזה בעצם כך שאנחנו מגשימים את כל הדברים הנפלאים שברצוננו לעשות.
 
אז אין קונפליקט, וקל יותר להתמסר וללכת אחר הרצון הגבוה שלנו.
הדבר היחיד שעלינו עדיין לקחת בחשבון - הוא לזקק את הרצון ולהבין מה באמת מתאים לנו: מי 'קהל היעד' שלנו למטרה הזו. כשנבין מי 'קהל היעד' שתואם את הרצון האלוהי הזה, אוטומטית נגיע אליו והוא יגיע אלינו.

בהצלחה!!!
img_ArticleTag הגשמה עצמית,הגשמת חלומות,איך להגשים,האם אפשר להגשים,להגשים את מה שרוצים,האם אני מספיק טוב,האם מגיע לי שיהיה לי טוב,יצירת מציאות


2all - בניית אתרי אינטרנט