'התהליך' לשינוי המציאות דרך תת-המודע (שחרור אמונות מגבילות)

כולנו רוצים להיות בריאים ומאושרים,
אולם לעיתים לא משנה לאיזה כיוון נפנה, אנו תמיד מגיעים לאותה התוצאה.
זוהי פעולתו של תת המודע.

תת המודע מכיל תמונה של מציאות החיים האפשרית לנו - מה מותר ואסור לנו, מה מסוכן, את הציפיות שלנו לכך שדברים יסתדרו או ישתבשו לנו, איך אנשים יתייחסו אלינו - ועוד הרבה הרבה כללים והשגות שיש לנו לגבי החיים.

לעיתים מסקנות אלו הן לחלוטין לא-מודעות ואף הפוכות לגמרי למחשבות המודעות שלנו - אך למרות זאת הן קובעות את מציאות חיינו. תת המודע מתוכנת להזהיר אותנו בכל פעם שאנו מתקרבים לגבולות שלו, ולמנוע מאיתנו בכל מחיר לעבור אותם.

כשאנו חווים שוב ושוב את אותם אירועים מתסכלים ומכאיבים, כשלא משנה כמה אנו מנסים להשתנות ולשנות את חיינו - זה הזמן לעבוד על תת-המודע.


'התהליך' לשינוי המציאות דרך תת-המודע הנו שיטה פשוטה וקלה ליישום שפיתחתי, אשר באמצעות 12 שאלות מדוייקות מאתר את המסקנות (אמונות) המגבילות המצויות בתת-המודע שלנו ומתכנת אותן מחדש. 

התוצאה היא שינוי מיידי בחוויית החיים שלך, בתחום עליו עבדנו;

כשאנו משתנים מבפנים, כל חווית החיים שלנו משתנה - אנשים מגיבים אלינו אחרת, מצבים מוכרים נחווים לנו באופן שונה לגמרי ואנו מפרשים אותם באופן שונה, אירועים ומצבים חשים מגיעים אל חיינו והדינמיקה שלנו מול העולם משתנה.

למרות הפלאיות הזו, טיפול בתת המודע הינו תהליך - בעיות עמוקות נוגעות בדרך כלל לכמה וכמה דפוסים המצויים בתת המודע, ולכל קושי יש צורך לעשות 'תהליך' בפני עצמו.

'התהליך' לשינוי המציאות דרך תת המודע הינו חלק מהתהליך הטיפולי השלם (הכולל גם טיפול בשיחה וטיפול במגע בשיטת ReConnect) בו אנו מגיעים כל פעם מחדש לשורש הקושי שהנך חווה באותו זמן בחייך, ומשחררים את המסקנות השגויות והפוגעניות המצויות בתת המודע בקשר אליו.

בכל מפגש ומפגש, חווית החיים שלך תשתפר. אירועים חדשים יוכלו להכנס לחייך, מערכות יחסים בכל התחומים - כולל עם החיים, עם כסף, עם קולגות ומעסיקים וכו' - ישתפרו פלאים, ויתאפשר לך ליצור את מציאות חייך לפי רצונך.


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים