מרווה לאורה ארז - לחיות בעוצמה
 טיפול רגשי הוליסטי בשיחה ובמגע        

מרווה לאורה ארז - לחיות בעוצמה
טיפול רגשי הוליסטי בשיחה ובמגע


054-7793434

התהליך - 12 שאלות לשינוי החיים מבפנים

(שחרור אמונות מגבילות מתת-המודע)


כולנו רוצים להיות בריאים ומאושרים -
אך לעיתים, לא משנה לאיזה כיוון נפנה, תמיד נגיע לאותה התוצאה.
זוהי פעולתו של תת המודע.

תת המודע מכיל תמונה של מציאות החיים האפשרית לנו - מה מותר ואסור לנו, מה מסוכן, את הציפיות שלנו לכך שדברים יסתדרו או ישתבשו לנו, איך אנשים יתייחסו אלינו - ועוד הרבה  כללים והשגות שיש לנו לגבי החיים.

מסקנות אלו הן לחלוטין לא-מודעות ולעיתים אף יהיו הפוכות לגמרי לכללים לפיהם אנו חיים במודע.

למרות זאת, הן קובעות את מציאות חיינו: 

תת המודע מתוכנת להזהיר אותנו בכל פעם שאנו מתקרבים לגבולות שלו, ולמנוע מאיתנו בכל מחיר לעבור אותם - כביכול, על מנת לשמור עלינו מפגיעה.

כשאנו חווים שוב ושוב את אותם אירועים מתסכלים ומכאיבים,
כשאנחנו לא מצליחים ולשנות את חיינו - ולא משנה כמה אנחנו מנסים,
זה הזמן לעבוד על תת-המודע.


'התהליך' לשינוי החיים מבפנים

הנו שיטה פשוטה וקלה ליישום שפיתחתי, אשר באמצעות 12 שאלות מדוייקות מאתר את המסקנות-יוצרות-הסבל בתת-המודע שלנו, ומתכנת אותן מחדש. 

התוצאה היא שינוי מיידי בחוויית החיים שלך, בתחום עליו עבדנו;

שינוי המסקנה הפנימית משנה מייד את הגישה שלנו - וכשאנו משתנים מבפנים, כל חווית החיים שלנו משתנה. אנשים מגיבים אלינו אחרת, מצבים מוכרים נחווים לנו באופן שונה לגמרי - ואנו מפרשים אותם אחרת ומגיבים אחרת. אירועים ומצבים חדשים מתממשים בחיינו והדינמיקה שלנו מול העולם משתנה.

למרות הנפלאות והקלות הזו, טיפול בתת המודע הינו תהליך; בעיות עמוקות נוגעות בדרך כלל לכמה וכמה דפוסים המצויים בתת המודע, ולכל קושי יש צורך לעשות 'תהליך' בפני עצמו.


'התהליך' לשינוי החיים מבפנים הינו חלק מהתהליך הטיפולי השלם (הכולל טיפול בשיחה וטיפול במגע בשיטת ReConnect) בו אנו מגיעים כל פעם מחדש לשורש הקושי שהנך חווה באותו זמן בחייך, ומשחררים את המסקנות השגויות והפוגעניות המצויות בתת המודע בקשר אליו.

בכל מפגש ומפגש, חווית החיים שלך תשתפר,

אירועים חדשים יוכלו להכנס לחייך, מערכות יחסים בכל התחומים - כולל עם החיים, עם כסף, עם קולגות ומעסיקים וכו' - ישתפרו פלאים, ויתאפשר לך ליצור את מציאות חייך לפי רצונך.
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים