כלי-העל לשינוי החיים מבפנים

(שינוי אמונות בתת-המודע)


אם הרגשת פעם שמצבים ותחושות בחייך חוזרים על עצמם בלופ,

ולא משנה מה עשית, הגעת שוב ושוב לאותה התוצאה - אז חווית כבר את השפעתו של תת המודע.


תת-המודע מכיל את כל הזכרונות הלא-נעימים שחווינו בחיינו, את המסקנות שהסקנו מהם לגבי עצמנו, העולם והזולת - ואת רשימת הציפיות והכללים לפיהם עלינו לנהוג בחיים, שיצרנו בעקבותיהן;

אלו המחשבות שבין המחשבות, שאנו כלל לא שמים לב אליהן, המספרות לנו מהי תמונת המציאות האפשרית עבורנו - בעקבות האופן בו אנו תופשים את עצמנו, היחס לו למדנו לצפות מהזולת או מהחיים, המגבלות שלמדנו שחלות עלינו, והכאב שאנו נושאים בחובנו.

תת המודע מוביל אותנו לחוות את אותן החוויות שוב ושוב,

מעצם הציפייה שהדברים יסתדרו בדרך מסויימת;

למשל אם עלי למצוא עבודה חדשה, ובתוך תוכי אני מצפה שהיחס כלפי יהיה שלילי - באופן לא-מודע אבחר דווקא במשרה בה הבוס יהיה דמות שתעורר בי את הרצון לרצות אותה, מכיוון שארגיש שאינו מתרצה בקלות. וכשכבר אעבוד במשרה, האופן בו אביא את עצמי בפניו יהיה חסר בטחון באופן שיגרום לו לחוש לא מרוצה ולהתייחס אלי בהתאם. ואז ארגיש את מה שמראש ציפיתי להרגיש.

כשאנו חווים שוב ושוב את אותם אירועים מתסכלים ומכאיבים, 

כשאנחנו לא מצליחים לשנות דברים בחיינו - ולא משנה כמה אנו מנסים,
זוהי פעולתו של תת-המודע, הכולא אותנו בתוך גבולות המציאות המוכרת.


כלי-העל לשינוי החיים מבפנים,

הוא שיטה פשוטה וקלה ליישום שפיתחתי, המתחקה-אחורה מהמציאות השלילית שהנך חווה, אל המסקנה שיצרה אותה - ויוצרת בה תיקון, באמצעות 12 שאלות פשוטות ומדוייקות.


הוא מאפשר לך לפגוש את המסקנה השגויה והשלכותיה בחייך, ולראות דרכה את האמת הפנימית שלך - באופן שלא מאפשר יותר להחזיק במסקנה הישנה. 


התוצאה היא שינוי מיידי בחוויית החיים שלך, בתחום עליו עבדנו;

שינוי המסקנה הפנימית משנה את התפישה שלנו, את האופן בו אנו ניגשים אל הדברים בחיינו, ואת נקודת המבט שלנו לגביהם. וכשאנו משתנים מבפנים, כל חווית החיים שלנו משתנה; אנשים מגיבים אלינו אחרת, מצבים מוכרים נחווים לנו באופן שונה לגמרי - ואנו יכולים להגיב אחרת, ולהשיג תוצאות טובות יותר. אנו מכווננים טוב יותר אל התוצאות אותן אנו כן רוצים להשיג, וכך הן מתחילות להתממש בחיינו.


כלי-העל לשינוי החיים מבפנים הינו חלק מהתהליך הטיפולי השלם,

וחותם את התהליכים המתבצעים בטיפול בשיחה ובמגע; בעזרתו, בכל פעם שנזהה דינמיקה החוזרת על עצמה בחייך, נתחקה אחריה ונעקור אותה מהשורש לבלי שוב.


עם כל מפגש נוסף - חווית החיים שלך תשתפר,

ההרגשה הכללית משתפרת, קשיים שהגבילו אותך בעבר בכל-תחום מפסיקים להתקיים, אירועים חדשים יוכלו להכנס לחייך, ומערכות יחסים בכל התחומים - בזוגיות, עם החיים, עם כסף, עם הילדים, חברים, קולגות ומעסיקים  - ישתפרו פלאים.

שנתחיל?
 054-7793434
 או: 


  כדאי גם לעקוב בפייס...
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים