נעים להכיר, מרווה ארז, 

בת 38,

אדם שעבר דרך,

עוזרת לאנשים לשנות את החיים שלהם מעל 14 שנים,

ומאוהבת במקצוע שלי.


ביום בהיר אחד, בעודי בת 22, הבנתי שניתן לעשות משהו לגבי הבעיות שלי.

זה היה בהודו - אליה כלל לא הייתי אמורה להגיע, וסימן את סופו של מסלול בן מספר חודשים, בו נחשפתי בהדרגה לעולם המודעות והטיפול ההוליסטי - ואת תחילתו של הפרק החשוב באמת בחיי.

עד אותו היום הייתי אדם אומלל;

סבלתי מסיפור-חיים קשוח שלא הרפה, לא הבנתי את העולם ואת קודי ההתנהגות בו, חשתי קורבן של החיים ואף סבלתי ממספר מצבים בריאותיים. אך מאותו הרגע, הייתי אדם עם מטרה.

מייד כשהבנתי שניתן לעזור לי, הרגשתי  שעלי לספר על כך לכל העולם;

שלא חייבים לסבול, ושאפשר להחלים מהכאבים ולחיות חיים טובים. ומאותו הרגע ועד היום, רק בכך עסקתי. 


חזרתי לארץ והתחלתי בלימודים. נחושה בדעתי ללמוד את חוקיות הגוף, הנפש והחיים. ובמקביל התחלתי בתהליך רגשי בעצמי, בטיפולים שקיבלתי. 

כל רגע מחיי הוקדש להבנה מעמיקה יותר - של עצמי, של נפש האדם, של המנגנונים שמחזירים אותה לתפקוד בריא, ושל הקשר בין המציאות הפנימית ובין המציאות החיצונית שאנו חווים.


למדתי שיטות טיפול רבות, וביניהן מסלול נטורופתיה בן ארבע שנים, במגמה המצויינת של מכללת סמינר הקיבוצים. אך יותר מכך – הפכתי לקטר של השגת ידע על החיים;

בכל שיטה שלמדתי, חיפשתי להבין במדויק את כל העקרונות שעומדים מאחורי הדברים. חפרתי בספרים, תישאלתי-למוות את החברים הרופאים-הסיניים שלי, הייתי התלמידה הקשובה ביותר בכיתה, ושאלתי בלי סוף את כל המורים. ובכל רגע הייתי עסוקה בחיבור בין כל המידעים השונים.

עד היום, בעצם, זה כך. גם 16 שנה לאחר מכן :)

את הקליניקה הראשונה שלי פתחתי בשנת 2003;

לרפלקסולוגיה ועיסוי בתחילה, וכל שיטה חדשה שלמדתי מזגתי פנימה. בכל פעם שנתקלתי בקיר, בדבר שלא ידעתי איך לסייע בו, חשבתי וחפרתי עד שמצאתי את הדרך – וכך יצא שפיתחתי גישה משלי לעבודה עם הנפש, וגם את שיטות הטיפול ReConnect והיזכרות.

לאט ובהדרגה העננים שהעיבו על הנפש האישית שלי התפזרו, ובמקביל גדלתי למטפלת מעמיקה ויעילה. בשנת 2016 חוויתי פריצת-דרך, ופיתחתי שיטה שחיפשתי הרבה זמן - לטפל מהשורש בדפוסים מתת-המודע, ולשנות מבפנים ובפשטות את חוויית החיים כולה. ה"היזכרות".

במקביל לעבודתי בקליניקה הפרטית שלי, אני עומלת בימינו על קורס מעמיק, שמטרתו לרכז עבור כל אדם את מכלול הכלים וההבנות הנדרשים על מנת לנהל חיים מיטיבים בעולם.

למה דווקא טיפול הוליסטי?

כי הגישה ההוליסטית עוסקת לא בתחזוקת-בעיות, אלא בפתירתן. הראייה הייחודית שלה על האדם ודרכו בעולם, מאפשרת לה למצוא פתרונות וריפוי אמיתי - גם בבעיות שנראות "אבודות" או כורח המציאות. היא עוסקת במישור הסיבות האמיתי שמשפיע עלינו, וזה כוחה בהשגת תוצאות.

כמה מילים על הטיפול אצלי;

עם כל ההוליסטיות הזו, אני גדלתי בבית ייקי. וזה אומר שבמהותי אני ממוקדת-תוצאה. המטרה שלי היא תוצאות בחיים שלך. לכן למרות שהטיפול במהותו הוא רך, והקשר שנוצר הוא אישי - אני מחוייבת להביא אותך אפילו צעד קטן בדרך לכך בכל מפגש. 

ולמרות היותי גם אדם רוחני, אני מאוד רציונלית; אני דורשת מעצמי להבין היטב את המנגנונים איתם אני עובדת, ואני גם מסבירה; מתוך המחשבה שגם לך הזכות להבין את עצמך, ושיהיה לך יותר קל להתקדם ככל שתאמין בשיטה.


ואני מאוד,
מאוד,
מאוד,
מאוד,
מאוד!

אוהבת את העבודה שלי.

תודה שקראת.

 

 

 

 


 
2all - בניית אתרי אינטרנט