נעים להכיר, מרווה ארז, 

בת 38,

אדם שעבר דרך,

עוזרת לאנשים לשנות את החיים שלהם מזה מעל 14 שנים,

ומאוהבת במקצוע שלי.


לרפואה המשלימה הגעתי בעקבות הכאב האישי שלי, 

לאחר שילדות מורכבת ועמוסה אירועים טראומטיים, הותירה אותי אדם אומלל, כעוס וממורמר, חשה שהעולם כולו נגדי ומתקשה ביצירת קשרים חברתיים ומשפחתיים תקינים. 

המפגש עם הגישה ההוליסטית, היה הפעם הראשונה בה הרגשתי תקווה לגבי חיי;

ההתבוננות הכל כך מיוחדת שלה, אשר לא רק מאבחנת את הבעיה - אלא רואה אותה באופן רחב, כמערכת דינמיקות של סיבה ותוצאה, שעליה ניתן להשפיע - הציעה לי לראשונה פתרון פרקטי וישים לתחושותי.


היה ברור לי מיד, שלא רק שאעשה כל מה שיידרש על מנת לרפא את הכאב האישי שלי - אלא שאני חייבת לספר על כך לכל העולם; שיש דרך לרפא את הכאבים ולחיות חיים מאושרים. 
בו במקום גמלתי בליבי שלכך אקדיש את חיי.


וכך עשיתי; 

מיד כשחזרתי לארץ, מהטיול בהודו בו הייתי, נרשמתי ללימודי רפואה משלימה - ובמקביל התחלתי לעבור תהליך טיפולי, על מנת לטפל בקשיים האישיים שלי.


במשך שש השנים הבאות הייתי התלמידה המרותקת לכל מילה של המורה;

למדתי רפלקסולוגיה, עיסוי, 4 שנות לימודי נטורופתיהפרחי באך, הילינג ורייקי, ארומתאפיה, אבחון התדר האנושי – ועוד. 

שתיתי בשקיקה כל פיסת מידע, הרחבתי את הידע שלי בספרים, תיחקרתי-למוות את קבוצת המטפלים ברפואה סינית שהיתה בסביבתי – ובכל רגע פנוי שהיה לי, הייתי עסוקה בחיבור כל פיסות המידע, ליצירת תצרף ברור של הבנת הגוף והנפש.


במקביל, התמזל מזלי ופגשתי את מי שהפך במהרה להיות מורי ורבי;

אוריאל אלבז, מטפל הוליסטי מחונן ומעמיק - אשר במשך שלוש השנים הבאות עזר לי לעשות סדר ושקט בגוף ובנפש האישיים שלי, ובמקביל חנך אותי בעיקרי שיטתו וברזי הריפוי ההוליסטי.


את הקליניקה הראשונה שלי פתחתי לפני קצת מעל 14 שנים,

מיד לאחר לימוד העיסוי והרפלקסולוגיה,

ותוך שאני מוזגת פנימה כל שיטה וגישה חדשה שלמדתי, וממשיכה לחקור וללמוד מתוך התנסויותי;


בכל פעם בה ש"נתקעתי" וראיתי שאיני מצליחה להגיע לתוצאה מסויימת, עצרתי וחקרתי, ניסיתי גישות וטכניקות חדשות - וכך פיתחתי גם את שיטת ReConnect; לשחרור המתח הרגשי דרך הגוף, ואת כלי-העל - לשינוי החיים מבפנים; המשחרר ביעילות דפוסים מתת המודע.


בכל פעם חיפשתי ומצאתי עוד דרך, עוד גישה, כדי להמשיך ולעזור לכל אדם שישב אצלי לעבור את המחסומים האישיים שלו - עד שהגעתי למה שהוא, בעיני;

תהליך אופטימלי, עוצמתי ואפקטיבי, היכול לעזור כמעט לכל אדם ובכל בעיה רגשית.


הגישה שלי היא פרקטית, מכוונת תוצאה, ורציונלית;

בכל מפגש אני מכוונת כל כולי לעזור לך להתקדם לפחות בצעד אחד, ומספקת הסברים רציונליים העוזרים לך לראות את הבעיה בבהירות ומזווית חדשה – בנוסף לעבודה עם הרגשות וטיפול בתת-המודע.


הטיפול

הוא יעיל וקצר-מועד - יחסית לטיפול רגשי קונבנציונלי, מספק תוצאות קטנות לכל אורך הדרך עד לתוצאה הגדולה, ומעניק כלים גם להמשך הדרך.


והיחס, הוא אישי;

זה ישמע נדוש, אבל אחד הדברים הכי משמעותיים שלמדתי בדרכי - הוא שכל אחד מאיתנו הוא מישהו מופלא ומיוחד, מלא בטוב ושפע להציע לעולם. אנחנו לא תמיד רואים את זה - בעצמנו ובאחרים, עסוקים מדי בפגמים של עצמנו. אבל כך גיליתי, שזו האמת, ושניתן לחשוף את הפלא הזה בכל אדם.


מהמקום הזה, כל אדם שנכנס אלי לקליניקה הוא מבחינתי עולם ומלואו, וקסם שמחכה להתגלות. אני מאפשרת לכל מטופל להכנס לליבי באופן אישי, ונהנית ליצור מערכת יחסים שהיא גם אישית, גם מרפאה וגם מעצימה לכל הצדדים.


תודה שקראת, 

מרווה

 


 


שנתחיל?
 054-7793434
 או: 


  כדאי גם לעקוב בפייס...
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים