עשב החיטה - תוסף התזונה הבריא ביותר בטבע


גופנו זקוק למגוון רב של ויטמינים ומינרלים לפעילותו התקינה. הדרך הטובה ביותר לקבל אותם היא מהמזון, אך איכות המזונות של היום אינה מספקת את הכמות הדרושה. כדי לשמור על בריאות תקינה, אנו זקוקים לתוסף, אך גם הספיגה של קפסולות התוספים היא ירודה.


הפתרון הטבעי והבריא ביותר לצריכה יומית של ויטמינים ומינרלים הוא עשב החיטה. זוהי חיטה שנבטה וצמחה עד לגודל של 12-15 ס"מ. בשלב זה של צמיחתה, מכילה החיטה את מגוון הויטמינים, המינרלים, נוגדי החמצון והאנזימים הרחב ביותר הקיים בטבע ובכללו פי 11 סידן מחלב פרה, פי 7 ויטמין C מתפוזים ופי 5 ברזל מאשר בתרד!

עשב החיטה מכיל גם מגוון רחב של יסודות קורט, כמות קטנה אך ספיגה מאוד של B12, 70% כלורופיל - הפיגמנט הירוק שבצמחים, שהוא נוגד חמצון חזק ומנקה את הגוף מרעלים - וכן כמה מנוגדי החמצון החשובים ביותר ולהם פעילויות אנטי-סרטניות, מפחיתות טרשת עורקים ומסייעות לשמירה על שריר הלב. גם אנזימי עיכול, המעלים את רמת האנרגטיות וחיוניות של הגוף, מצויים בשפע בצמח הפלאי הזה.


עשב החיטה נחקר רבות מדעית והתגלה כי הוא אנטי דלקתי, מפחית רמות כולסטרול, מסייע למניעת לחץ דם גבוה, לטיפול בסוכרת, לריפוי קוליטיס וכיבים במערכת העיכול, לטיפול באלרגיות, שיפור תפקודי כבד, לסילוק מתכות כבדות ושרידי כימותראפיה מהדם ועוד.


מומלץ לצרוך עשב חיטה באופן יומיומי ויש כמה דרכים לעשות זאת:

  • בחנויות מיצים סחוטים ניתן לרכוש מיץ עשב חיטה סחוט טרי. יש לשים לב שהעשב מוחזק בקירור ושצבעו ירוק-חזק ולא הצהיב.
  • ניתן גם לקנות עלי עשב חיטה טריים בחנויות הטבע במחיר של כ 10 שקלים, ולסחוט אותם בבית במסחטה מיוחדת (300 ש"ח) המנה המומלצת היא 30 מ"ל ליום.
  • למי שמתעצל לסחוט, אפשר פשוט ללעוס מספר חופנים של העלים הטריים עד למיצוי המיץ. אך שימו לב! אסור לבלוע את הסיבים משום שהם אינם מתעכלים במעי.
  • קיים תוסף אבקת מיץ עשב שעורה מיובש (הזהה לעשב החיטה בתכונותיו) ושמו Green Magma. לגרין מאגמה גם גרסא ממותקת באופן טבעי, המתאימה לאלו המתקשים להסתגל לטעמו החזק של העשב.

לעשב החיטה אין תופעות לוואי והוא נחשב בטוח לחלוטין לשימוש לכל הקהלים, גם לחולי צליאק מאחר ואינו מכיל גלוטן. היחידים שעבורם הוא אינו מתאים הם הסובלים מאלרגיה לדשאים.

לבריאות!!!
2all - בניית אתרי אינטרנט