'לא להאמין באנרגיה' זה לא הגיוני

האם גם אתם נמנים על אנשי ההיגיון ש 'לא מאמינים באנרגיות'? חושבים ש"אין דבר כזה"? "אין לכך הוכחה מחקרית"? ש"זה רק שטויות של אנשים רוחניים"? אם כן, גישתכם אינה הגיונית!! 

מוכנים לשמוע? מאמר זה יספר לכם מדוע 'להאמין באנרגיות' זו הבחירה ההגיונית.

כיצורים החיים על כדור אדמה ענק התלוי בחלל, וסובב סביב כדור מאגמה לוהטת ענק - מפתיע שיש דברים שבהם אינינו יכולים להאמין. 

הרי עצם יצירת החיים על כדור הארץ היא חומר מעולה לסרט מדע בדיוני. גם היווצרות תינוק בבטן אימו, או צמיחתו של ברוש בן 10 מטרים מצנובר קטן, אינם 'הגיוניים' - הם פשוט 'ידועים'. עובדות שנחקרו לפני לידתנו והועברו לנו בילדות ולכן איננו עוצרים לתהות עליהן.

בעולם כזה, שעצם קיומו הוא רצף של הסתברויות לא סבירות (אך מוכחות מחקרית), שפעם חשבו שהוא שטוח ועומד במרכז היקום - וזה נחשב 'מדעי', שהיו קיימים בו דינוזאורים אמיתיים(!!!), האפשרות שלגוף שלנו יש גם יחידה אנרגטית ושקיימת בעולם אנרגיה שניתן להשתמש בה לריפוי, משום מה נשמעת בלתי אפשרית.

אך ה 'אנרגיה האוניברסלית' דווקא הוכחה מחקרית; הראשונים שחקרו אותה היו דווקא תלמידיו של פיתגורס, המוכר בעיקר בשל חקר המשוואות הגיאומטריות, בשנת 500 לפנה"ס! הם תיארו את האנרגיה האוניברסלית כ 'גוף מואר היכול ליצור תופעות ולרפא מחלות בגוף האדם'.

מאז האנרגיה האוניברסאלית והריפוי באנרגיה נחקרו רבות לאורך כל השנים:

אלברט איינשטיין הניח אודות קיומו של מצב צבירה רביעי (בנוסף למוצק, נוזל וגז), ד"ר וילהלם רייך, בנה בשנות השלושים מכשירים באמצעותם יכלו הוא ותלמידיו לראות את האנרגיה האוניברסאלית ואף לטפל באמצעותה בהצלחה בחולים ותצפיותיו המהפכניות של רייך הוכחו כנכונות מדעית שוב בשנות השמונים. וגם בימינו מתקיימים וכבר הוכחו מחקרים רבים.

המדע גם הוכיח כבר שאנו עשויים מאנרגיה; הרי גופנו וכל הקיים מורכבים מאטומים; האטומים עשויים מגרעין שסביבו סובבות יחידות אנרגיה בעלות מטען שלילי (אלקטרונים). האלקטרונים סובבים במרחק כה רב מהגרעין, עד שניתן לומר שאנו מורכבים בעיקר מחלל - אך מהו אותו גרעין שבמרכז? האם הוא מוצק? האם יש לו קליפה? 

כלל לא; גם גרעין האטום מורכב מיחידות אנרגיה הנקראות פרוטונים וניטרונים, ואלו מורכבות מ 'קוורקים' – מערבולות אנרגיה הסובבות אחת כנגד השנייה. למעשה, כל החומר כולו עשוי מאנרגיה.

אם כך, לא קיומה של האנרגיה הוא בלתי הגיוני, אלא העובדה שאנו כל כך מתקשים להאמין בה. 

חשבו על כך - אנו מוקפים בצורות רבות כל כך של אנרגיה; אנרגית החשמל שצבעה כחול והיא יכולה 'לעורר חיים' במכשירים חשמליים, אנרגית האור והחום המוקרנת מהשמש ומזינה את הצמחים. מדוע כה בלתי סביר להאמין שקיימות צורות נוספות שלה, שאיננו מכירים?

אנחנו דווקא מכירים את האנרגיה היטב. גם אם איננו 'מאמינים' בה, אנו חשים אותה כל הזמן; חשבו על כך, כשאדם כועס, האם אינכם יכולים לחוש את אנרגיית הכעס שהוא מפזר סביבו גם כשאינו מדבר? וכשאתם פוגשים אדם מאוד חולה, האם הוא מקרין לכם את אותה האנרגיה שמקרין לכם אדם בריא? וכשאתם מצויים בטבע, האם אתם חשים את אותה התחושה שאתם חשים בנוף עירוני?

אנרגיה היא הוויברציה הנודפת מכל הדברים. כל דבר בעולמנו, מאחר שהוא עשוי מאטומים ואלקטרונים, רוטט בתדר מסוים. לתדר זה השפעה חיובית או שלילית עלינו, בהתאם לתדרים שקיימים בתוכנו.

את האנרגיה האוניברסאלית ניתן להרגיש בקלות כשיוצאים לטבע; היא מתגלמת באותן תחושות של שלווה, רווחה, בטחון ושקט פנימי שהתדרים של הטבע משרים עלינו. ביקור בטבע ממלא אותנו בחיוניות – זוהי אנרגית הריפוי היקומית. אותה אנרגיה בה משתמשים המטפלים ברייקי והילינג. טיפולים אחרים, כמו דיקור, עיסוי או רפלקסולוגיה, משנים את מהלך האנרגיות הפנימי.

להאמין באנרגיה זה לא רק דבר הגיוני, זה גם מדעי וזה גם להאמין בחוויות שאנו חווים באופן יומיומי. אחרי הכל, בעולם מופלא כשלנו, הכל אפשרי. דווקא ההיגיון, המנסה לקטלג דברים מוכרים כאפשריים, ודברים לא ידועים כבלתי אפשריים, הוא זה שמתנהג בצורה לא הגיונית :)

שנתחיל?
 054-7793434
 או: 


  כדאי גם לעקוב בפייס...
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים