האם אנחנו ראויים "לקבל" את החלומות שלנו?


כשאנחנו רוצים להגשים חלום או מטרה - זוגיות, להיות זמר/אומן מצליח, או כל מטרה פנימית שיש לנו - מתעוררת התפישה כאילו אנחנו למעשה 'מבקשים' משהו מהעולם/יקום. כביכול אנחנו רוצים שהיקום 'יתן' לנו משהו שאנחנו רוצים 'לקבל'.

או אז מתעוררות שאלות פנימיות כגון האם אנחנו ראויים לדבר? מספיק טובים עבורו? האם ניתן בכלל להגשים אותו? האם קיימת אפשרות כזו במציאות, והאם היא קיימת עבורנו?

תפישה זו, והשאלות שהיא מעלה, שגויות ומכשילות אותנו - משום שלרובנו יש בתוכנו דפוסים המספרים לנו כי באיזשהו מקום איננו מספיק טובים (עדיין או בכלל) או שהמציאות אותה אנו מבקשים אינה בנמצא ("קשה להצליח כאומן בארץ", "כל הגברים הטובים כבר נשואים") וכו'. ודרך אמונות אלו, אנחנו אף גורמים למציאות הזו להתגשם עבורנו.

במקום זאת, עלינו להבין דבר חשוב מאוד:מהיכן מגיע הדחף? אותו הרצון למטרה אותה אנחנו מבקשים? 
האם אתם מכירים איבר של דחפים בגוף? לא, אין כזה....
 
אנו נוטים לחשוב שהרצון מגיע מאיתנו, ולכן שואלים אם מגיע לנו לקבל אותו - אך זה לא כך: הרצון, מגיע מהאינסוף. זהו היקום עצמו אשר שתל את הרצון בתוכנו. 

מדוע?
כי המקום עבור הרצון שלנו, התשובה, הדבר שאנחנו מבקשים, כבר קיים, כבר נמצא עבורנו ומחכה שנגיע אליו, ואנחנו - אנחנו החתיכה החסרה בפאזל הזה שהיקום מנסה להרכיב. מעצם העובדה שנולדנו, כבר קיים המקום אותו אנו אמורים למלא. וזה אינו בידינו אם לרצות אותו או לא. כמו שזה אנו בידיה של חתיכת פאזל לאן להתאים - זה פשוט מה שהיא.
 
אם אני רוצה להצליח כמטפלת, זה מכיוון שהמטופלים אשר זקוקים לידע היחודי שאני רכשתי - כבר מחכים לי שאגיע לעזור להם. אם אני רוצה להיות זמרת מצליחה, זה מאחר שהאנשים אשר דרושים להיות מושפעים מההשראה שאפיץ סביבי כבר מחכים לה...אם אני רוצה זוגיות מדהימה זה בגלל שהגבר שלו אני מתאימה, כבר בודד ומחכה שאגיע...
 
כשאנחנו רואים את הדברים מזווית זו, אנחנו כבר לא שואלים אם 'מגיע לנו' או שאנחנו 'מספיק טובים'. אנחנו מבינים שהעצם הרצון שלנו הוא כלי בידי משהו גדול מאיתנו (הנשמה, היקום, אלוהים - איך שתרצו), ואנחנו מבינים שאנחנו משרתים את הרצון הגבוה הזה בעצם כך שאנחנו מגשימים את כל הדברים הנפלאים שברצוננו לעשות.
 
אז אין קונפליקט, וקל יותר להתמסר וללכת אחר הרצון הגבוה שלנו.
הדבר היחיד שעלינו עדיין לקחת בחשבון - הוא לזקק את הרצון ולהבין מה באמת מתאים לנו: מי 'קהל היעד' שלנו למטרה הזו. כשנבין מי 'קהל היעד' שתואם את הרצון האלוהי הזה, אוטומטית נגיע אליו והוא יגיע אלינו.

בהצלחה!!!2all - בניית אתרי אינטרנט